Obdarowywanie to taki piękny gest.

Powodów do dawania prezentów mamy bardzo wiele, czekamy na nie z niecierpliwością gdy się spodziewamy, jesteśmy zaskoczeni i wzruszeni gdy otrzymujemy bez żadnej okazji.

 Radość z dawania spontanicznie i ze szczerego serca jest dla nas samych fantastycznym przeżyciem.

 

magiczny urok naturalnych kamieni

W naszej ofercie pomysłów na prezent znajdziecie ręcznie wykonane bransoletki oraz pierścionki z naturalnych kamieni także szlachetnych.

Każda kompozycja jest starannie stworzona, w uniwersalnym rozmiarze, na gumce, łącząc kamienie w unikalne wzory.

Bransoletki ozdobione są dodatkowo elementami ze srebra o próbie 925, dodającym im wyjątkowego blasku. Daj się oczarować pięknem natury.

Jeśli szukasz połączenia harmonii z elegancją w minimalistycznej wersji biżuterii, która podkreśli Twój styl wybierz naturalne kamienie zamknięte w magicznym kręgu  bransoletki.

To idealny dodatek dla kobiet, kochających prostotę i ponadczasowość, który doskonale można  zestawić z różnymi stylizacjami, od codziennych po eleganckie.

Mężczyźni także lubią biżuterię więc i dla nich znajdzie się atrakcyjna i elegancka propozycja.

Dzięki swojej niepowtarzalnej formie bransoletka idealnie sprawdzi się jako spersonalizowany prezent opatrzony w indywidualną intencją i zapakowany w ozdobne pudełeczko.

Można skompletować  zestaw bransoletki z pierścionkiem z dowolną zawieszką odpowiednią do charakteru lub zainteresowań osoby obdarowanej.

Kliknij Kup i Zabłyśnij oryginalną biżuterią! 

 

 

KUP- Bransoletka z Lapis lazuli - z dodatkiem hematytu to piękny dodatek oraz naturalny sposób na wyciszenie, złagodzenie i uspokojenie. Kamień znany jest ze swoich właściwości antydepresyjnych, przynosi ulgę umysłowi i poprawia nastrój, wspiera psychiczne, pomaga w stawianiu czoła wyzwaniom z większym spokojem i równowagą emocjonalną.

KUP- Bransoletka z Kamieniem słonecznym - jest niczym amulet, który otula ciepłem, wzmacnia psychicznie, pomaga przywrócić radość życia, dodaje energii i chęci do działania, bardzo pozytywnie wpływa na stan emocjonalny oraz psychiczny. Idealny dla wszystkich borykających się z problemami z kręgosłupem i układem nerwowym.

KUP- Bransoletka z Opalem różowym - nosząc ją, doświadczysz delikatności i czułości kamienia miłości, który promuje uczucia harmonii, spokoju i empatii. Jego magiczne właściwości pobudzają serca do otwierania się na miłość i przyciągania pozytywnej energii. Ten magiczny amulet, nie tylko podkreśli Twoją subtelność ale równocześnie otoczy Cię aurą spokoju i miłości.

KUP- Bransoletka i pierścionek Opal różowy - przyciąga miłość i pomyślny los, sprzyja dobrobytowi. 

KUP- Bransoletka z Karneolem - jest symbolem odwagi, pomaga w łagodzeniu dolegliwości reumatycznych, uspokaja, poprawia koncentrację, daje moc korzyści emocjonalnych i fizycznych.

KUP- Bransoletka z Awenturynu zielonego - z dodatkiem kamieni hematytu przyciąga bogactwo, pomyślność i otwiera nowe możliwości. Wspiera dążenie do realizacji celów, pomaga osiągnąć sukces, zwiększa kreatywność i przynosi spokój, cierpliwość, ukojenie. 

KUP- Bransoletka Szmaragdy z mandalą - magiczna bransoletka ze srebrną zawieszką to amulet, który łączy w sobie potęgę kamieni naturalnych i źródło magicznej energii, która będzie towarzyszyć Ci w codziennym życiu, inspirując i chroniąc. Szmaragd to szczęście, spokój i równowaga na poziomie wszystkich czakr - kamień miłości, którego kosmiczna energia od planety Wenus, oznacza również piękno oraz harmonię. Lapis lazuli działa antydepresyjne, przynosi ulgę umysłowi i poprawia nastrój, podczas gdy hematyt stabilizuje energię i dodaje sił witalnych. Piryt symbolizuj dostatek i obfitość, wspiera niezależność i przedsiębiorczość, a dumortieryt wspomaga rozwój psychiczny i skutecznie zarządza różnymi aspektami życia.

Do góry