Rezerwacje i rezygnacje

Konieczne jest wcześniejsze dokonywanie rezerwacji, tak by mieć pewność, że będzie to czas najlepiej wykorzystany i poświęcony właśnie Wam. Kontakt telefoniczny ułatwi podjęcie decyzji jakie zabiegi będą najlepiej dostosowane do Waszych potrzeb. Realizujemy Wasze indywidualne oczekiwania co niewątpliwie stanowi atut i pozwala na komfort korzystania z naszej oferty przez obie strony. Wasze bezpieczeństwo i satysfakcja oraz profesjonalizm w wykonaniu pielęgnacji są naszymi priorytetami. Każdorazowo przed wizytą w danym dniu prosimy Państwa o podanie nam informacji o stanie samopoczucia, dolegliwościach zdrowotnych, panie o stanie ciąży a także przebytych zabiegach lub alergiach.

Jeśli zdarzają się sytuacje zmuszające Państwa do zmiany planów, prosimy o poinformowanie nas o rezygnacji z zabiegu na co najmniej 12 godzin przed jego planowanym rozpoczęciem.

W przypadku przesunięcia lub odwołania wizyty po raz drugi w czasie krótszym niż 12 godzin przed zaplanowanym terminem spotkania, kolejna rezerwacja będzie wymagała dokonania przedpłaty w wysokości 50% wartości usługi.

Podobne zasady obowiązują w przypadku realizacji bonów podarunkowych i voucherów.

Aby dokonać rezerwacji należy podać numer vouchera by sprawdzić jego status i rodzaj zabiegu. W tym przypadku również informujemy, że jeśli zarezerwowana wizyta nie zostanie odwołana na co najmniej 12 godzin przed planowanym terminem, lub dwukrotnie przesuwana, voucher lub bon zostanie uznany jako wykorzystany/zrealizowany.

 

Do góry