masaż Kobido

Masaż KOBIDO to rytuał nazywany „Starożytną drogą do piękna”. Jest jedną z najstarszych i niepowtarzalnych formą sztuki masażu. Cały zabieg podlega ściśle określonym regułom i bazuje tradycji medycyny chińskiej.

Nie tylko igła lekarza medycyny estetycznej lub skalpel chirurga plastycznego mogą odmłodzić. Masaż Kobido to najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy, która w nieinwazyjny sposób poprawi owal twojej twarzy, ujędrni skórę i wygładzi zmarszczki. To naprawdę działa!

Masaż Kobido niweluje napięcia mięśniowe, zmniejsza efekty bruksizmu, łagodzi bóle głowy, zapobiega efekty starzenia się skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przywracając mu młodzieńczy wygląd i przede wszystkim sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i promienna.

Zabieg ten zapobiega powstawaniu tzw. chomiczków, podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe, niweluje opuchliznę i zmniejsza worki pod oczami oraz opadające powieki, lwią bruzdę między brwiami i poprzeczne zmarszczki na czole. Cały ten proces odbywa się stopniowo, a zmiany są subtelne, choć zauważalne. Z zabiegu na zabieg zyskujesz coraz lepszy wygląd. Co ważne, ten lifting odbywa się na wielu poziomach: działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. Co prawda wykonywany jest głównie na twarzy, ale może być stosowany również na szyi, dekolcie ramionach.

Do góry